Mes esame pasiryžę atsakyti į bet kokius jums iškilusius klausimus. Žemiau pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus, kuriuos sulaukiame iš klientų.

Jeigu turite papildomų klausimų, su mumis galite susisiekti užpildę kontaktinę formą arba el. pašto adresu: info@hustlepoint.com.

For essay writer this to happen, readers must feel a core need or reason to do something

Prekės

Kokią medžiagą naudojate?

Sportinėms aprangoms gaminti mes naudojame 100% poliesterį, kuris pasižymi drėgmės sugerimu ir lengvumu. Priklausomai nuo sporto šakos yra naudojamos sunkesnis arba lengvesnis audinys.

Ar yra papildomų mokesčių?

Ne, mūsų aprangos yra gaminamos sublimacijos principu, tad išvengsite logavimo ar kitokių mokesčių. Mūsų gaminamos aprangos neatsilupa ir nenublunka net ir po 10 metų.

Kas yra indvidualus dizainas?

Mes tikime, kad kiekvienas klientas yra skirtingas, todėl kuriame aprangas pagal indvidualius pageidavimus. Kataloge nurodytos aprangos yra tik pavyzdžiai iš kurių galite rinktis, tačiau jeigu nerandate jums patinkančio dizaino, sukursime indvidualų dizainą visiškai nemokamai.

Pardavimas

Kaip užsisakyti?

Užsakymo procesas yra ganėtinai paprastas. Jeigu radote jums patinkantį dizainą, paspauskite mygtuką užsakyti ir užpildykite formą. Greitu metu mūsų atstovai su jumis susisieks. Jeigu norite aprangos pagal indvidualų užsakymą, apsilankykite šiame puslapyje ir užpildykite ten esančia formą.

Mums su jumis susisiekus, paprašysime, jog atsiųstumėte logotipą bei žaidėjų sąrašą su dydžiais ir pageidaujamais numeriais. Po to atsiųsime dizainą jūsų patvirtinimui. Jeigu turėsite pastebėjimų – pataisysime. Patvirtinus dizainą lauksime jūsų apmokėjimo.

Vos gavę apmokėjimą pradėsime gamybos procesą. Jūs galite tikėtis sulaukti aprangų per 2 savaites po apmokėjimo.

Kiek laiko užtrunka gamyba?

Vidutinė gamybos trukmė yra 10-15 darbo dienų po apmokėjimo.

Kodėl turime mokėti prieš gaunant prekes?

Aprangos yra gaminamos indvidualiai jums: su jūsų dizainu, spalvomis ir komandos pavadinimu. Šios aprangos neturi jokios vertės jokiam trečiajam asmeniui. Būtent todėl mes nepradedame gamybos proceso kol nėra atliktas mokėjimas.

Ar galima sulaukti nuolaidos užsakant didesnį kiekį?

Taip, nuolaidos prasideda nuo 30 vienetų.

Ar yra minimalus užsakymo kiekis?

Taip, mes gaminame aprangas nuo 5 vienetų.

Dizainas ir spausdinimas

Kokį būdą naudojate gaminant aprangas?

Gamindami aprangas naudojame sublimaciją. Sublimacija pasižymi neribotomis dizaino galimybėmis.

Didžiausias sublimacijos pranašumas yra tai, jog šiuo būdu pagamintos aprangos niekada neatsilupa ar nenublunka!

Kokius logotipus pageidaujate?

Mums tinkamiausi yra vektoriniai logotipai. Taip pat galime naudoti didelės rezoliucijos .png ar .jpg failus bent 1200 pikselių pločio.